Get Adobe Flash player

Kadra

 Aby zapewnić dziecku poczucie swobody i bezpieczeństwa bardzo przywiązujemy wagę do ciepłej i przyjaznej atmosfery. Do dzieci podchodzimy indywidualnie.Nasze metody edukacyjno - wychowawcze są oparte na aktualnej wiedzy z zakresu pedagogiki i psychologii rozwoju. Nasz Zespół Nauczycieli kładzie szczególny nacisk na podnoszenie kwalifikacji zawodowych i poszerzanie  umiejętności. Powoduje to lepsze rozumienie potrzeb dzieci oraz właściwą realizację celów dydaktycznych w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i postępów dziecka.  

             JOLANTA STĘPIEŃ

jsm1założycielka i dyrektor Przedszkola oraz Żłobka "Mistrzowie Zabawy". Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną w Warszawie, kierunek pedagogika przedszkolna  oraz Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - Wydział Humanistyczny, specjalizacja nauczycielska w zakresie filologii polskiej. Nauczyciel przedszkola, specjalizuje się w kompetencjach społecznych dzieci.

Jest autorką programu "Dobrze Być w Przedszkolu" ułatwiającego adaptację społeczną dzieci.Prowadzi szkolenia dla opiekunek dziecięcych na mocy uzyskanej akredytacji Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej.

Czuwa nad organizacją placówki,organizuje pracę dydaktyczną podległej kadry nauczycieli i wychowawców. Cechuje ją cierpliwość w stosunku do małych podopiecznych, ich dobro i radość dzieciństwa są dla niej na pierwszym miejscu.

Prywatnie mama Jeremiasza i Krzysia.

Chętnie odpowie na pytania rodziców odnośnie przedszkola, organizacji i pracy dydaktyczno-wychowawczej 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , tel.506-581-688

 

 MAGDALENA PLUTA  mpmnauczyciel przedszkola,wychowawca grupy młodszej, absolwentka Wydziału Pedagogicznego, kierunek: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Rzeszowie.

Wprowadza Młodsze Przedszkolaki w świat żywego słowa, pięknych utworów literackich, podań i legend. Prowadzi zajęcia dydaktyczne, realizując w grupie program wychowania przedszkolnego wraz z komponentami naszego programu autorskiego. Pełna ciepła, serdeczna i otwarta zawsze z cierpliwością wysłuchuje dziecięcych zwierzeń. Ciągle podnosi swoje kwalifikacje.

Ukończyła kurs wychowawców, jej otwarte serce i życzliwość sprawiają, że udziela się jako wolontariusz w stowarzyszeniach na rzecz dzieci i animator. W naszej placówce rozwija kompetencje komunikacyjne przedszkolaków, poprzez ciekawe metody zajęć i zabaw.

MONIKA KWIATKOWSKAmon wychowawca grupy najmłodszej posiada uprawnienia państwowe do pracy w żłobku zgodne z ustawą o formach opieki nad dziećmi.

Zawsze wesoła i pełna spokoju, ze zrozumieniem i cierpliwością podchodzi do Państwa Dzieci.Szczęśliwa mama Zuzi i Leosia.

W naszej placówce pomaga przy czynnościach samoobsługowych, wyjściach na spacery oraz w czasie organizowanej aktywności dzieci w grupach.

 

DSC07331 EDYTA KAMIŃSKA wychowawca i nauczyciel w grupie , absolwentka najstarszej uczelni w Lublinie - Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończyła Wydział Społeczny ma Instytucie Pedagogiki na kierunku pedagogika specjalna. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu psychologii klinicznej, rewalidacji deficytów rozwojowych i terapii dziecięcej. W naszej placówce pełni rolę  wychowawcy grupy "0", organizuje wspomaganie rozwoju dziecijako pedagog specjalny, oraz troskliwie opiekuje się wszystkimi podopiecznymi. Na codzień mama Huberta.

 

DANUTA LASOTA

dlm

       Nauczyciel przedszkola,, ukończyła magisterskie studia pedagogiczne na kierunku edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie Rzeszowskim. Interesują ją nowatorskie metody pedagogiczne, stale podnosi swoje kwalifikacje. W naszej placówce wykonuje prace plastyczne i prowadzi zajęcia dydaktyczne z Najstarszymi Przedszkolakami, a uśmiech i pogoda ducha stale jej towarzyszy.Celem jej pracy jest jak najlepsze  przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. 

 

DSC07334   FATIMA BURDZEL asystent nauczyciela,zawodowa opiekunka dziecięca z uprawnieniami państwowymi, obecnie studiuje pedagogikę wczesnoszkolną z wychowaniem przedszkolnym na Uniwersytecie Rzeszowskim. Pełna energii i kreatywna uzupełnia pracę nauczyciela w Młodszej Grupie Przedszkolaków. Ma głowę pełną nietypowych pomysłów, równie nieszablonowych, jak Jej imię. Dla wielu dzieci ulubiona "ciocia Facia".

 

IWONA SŁOWIK

nauczyciel przedszkola w grupie młodszej, ukończyła Uniwersytet Rzeszowski na kierunku edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Zawsze cierpliwa i pełna optymizmu, znajduje czas, by wsyłuchać dziecięcych zwierzeń. Jej pasja to prace plastyczne.

 

islm 

 

NATALIA WĘGRZYNnp opiekunka dziecięca w grupie Maluszków. Usmiechnięta i serdeczna, dba o bezpieczeństwo i rozwój dzieci z mini - Żłobka. Chętnie wykonuje z nimi prace edukacyjne i śpiewa piosenki. Interesuje się pedagogiką zabawy.

 

 

 

BOHDAN SOROKHMAN  bsmzagraniczny instruktor Szkoły Tańca "STREET LIFE"

z Rzeszowa,charyzmatyczny tancerz i finalista programu telewizyjnego "Got To Dance". Uwielbiany przez dzieci, którzy dzięki niemu są prawdziwymi Mistrzami Tańca.

STUDIO TAŃCA MILENIUM- zajęcia wprowadzające dzieci w niesamowity świat tańca towarzyskiego prowadzi pani MARTA ZIÓŁKOWSKA

 HELEN DORON- profesjonalne zajęcia z języka angielskiego dla przedszkolaków. Świetnie przygotowani lektorzy wykorzystują naturalny potencjał dzieci.Dzięki temu w naszym przedszkolu dzieci mówią, bawią się i uczą także po angielsku.

 

 

DANUTA WYDROdw

posiada kwalifikacje zawodowe w zakresie żywienia dzieci i tytuł Mistrz Kucharz. Dzięki Jej talentowi nasze Dzieci mogą codziennie cieszyć się

z domowych, zdrowych i przepysznych posiłków.

 

ANNA CZEKAJ acz1 logopeda, ukończyła Studia Logopedyczne na Uniwersytecie Rzeszowskim, prowadzi terapię indywidualną i grupową. Dzięki metodom dostosowanym do wieku, dzieci nabywają umiejętności poprawnego wymawiania głosek oraz zwiększają zasób słownictwa.